za. jul 31st, 2021

Wagenborgen – Op dinsdagavond 1 september om 19:30 uur is er in de Steunhörn aan de Hoofdweg in Wagenborgen een informatieve avond. Enkele redelijk nieuwe inwoners van Wagenborgen hebben via de dorpsondersteuner te kennen gegeven graag meer te willen weten over ons dorp en ook graag wat andere mensen te willen ontmoeten.

Daarom wordt er een avond georganiseerd waarbij Tamara Zijlstra en Charlotte Hidding wat zullen vertellen over Vereniging Dorpsbelangen en Wagenborgen. Spreekt het idee u aan en zou u er ook graag bij willen zijn om te luisteren of wat te vertellen over ons dorp?

Meldt u dan aan via dorpsondersteuner Janneke Schilthuis. Aanmelden is noodzakelijk om te kunnen inschatten hoeveel bezoekers er zullen komen.

Aanmelden kan via e-mail: janneke@vnwagenborgen.nl

Geef een reactie

error: ©112Wagenborgen.eu